Show Dance Włocławek

'Taniec jest częścią życia,której nikt nam nie odbierze...'


#1 2007-06-09 20:39:05

dalusiaa

Member

3366821
Call me!
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 21
Punktów :   

x(

SieMankOo ! właśnie sobie siedze przed kompem i sobie tak myśle i pomyslałam że warto by było opisać to co było na turnieju w lubrańcu. Przedewszystkim uważam że to nie nasza wina ze dostaliśmy tylko wyróżnienie wiemy dobrze że zasługujemy na wiecej i nikt nam nie powie że tak nie jest, nie chodzi mi o 1 miejsce ale na 3 spokojnie powinniśmy mieć.. gdyby nie jeden problem komisja z WcK sytułacja jest podobna do turnieju w grudniu odrazu nas skreślili ..przydzielaja nie sprawiedliwie miejsca x| Rozumiem można wygrać w kilku kategoriach 1,2 lub 3 miejsce ale nie we wszystkich !! od solówek,duetów po mini formacje i formacje wszyscy zejeli z wcku najlepsze miejsca x| dopóki komisja bedzie z wck na turniejach chyba nie mamy szans na 1 miejsce Mimo to chciałam powiedzieć że ADT, PD no i przedewszystkim wy SD daliście naprawde z siebiee bardzo dużo zatańczyliście bardzo dobrze (chociaz nie powinnam oceniać ale tak myśle) mam nadzieje że Judyta to zrozumie i nie zrobi nam jakiegoś hardcoru na treningach o wiecie co mi sie przypomniało hehe przed wytepem w multikinem ,, KTo sie odeZwie ten wck" ;p <dla takich chwil warto Żyć a nie dla plastikowej podruby złotego puchau xD
*ŻyCiee TaNcErza naJbaRdzieJ nieDoCeniaNa ForMa SztuKi x( *

*pozdrawiam:
  Judytee =*
  SD =* kw
  PD =*
  ADT =)
  no i wszystkich których znam =*
  których wy znacie =*
  i wogólee =*

Offline

 

#2 2007-06-09 20:41:28

solóweczka

Member

8793580
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 10

Re: x(

no... święte słowa. nic dodać nic ująć. x*


Bo taniec to całe moje życie...

Offline

 

#3 2007-06-10 00:42:33

fafiik

Member

Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 47
Punktów :   

Re: x(

zgadzam się całkowicie z dalusią !!
ahh ten WCK, cały czas nas przesladuje niestety ;/
ale zeby zdobywac medale od 3 do 1 miejsca we wszystkich kategoriach: duetach, solówkach, mini formaccjach i formacjach to jest przegięcie totalne  .... eh ;/
mnie tam się osobiście bodobały dzisiiejsze występy PD =* i ADT tez =* no dobra.... i SD również =* pomimo "podwójnego Timberlanda" hehe i niektórych wpadek z daszkami ;/
pozdrooo i buźka!

Offline

 

#4 2007-06-10 12:21:53

Kalcia

Member

7211792
Zarejestrowany: 2006-12-14
Posty: 10
Punktów :   

Re: x(

oczywiscie popieram dalie z daszkami troche zonk ale co tam


odchłań pragnień

Offline

 

#5 2007-06-12 22:05:30

Monia

New member

Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: x(

Całkowicie zgadazam się z wami i z Dalusia oczywiście . Ale teraz zgodnie z tym co mówiła Judyta skończymy z przeszloscia i moze "wzlecimy" na wyzszy poziom, gdzie ktos nas doceni a nie "daje puchary samym swoim po to by w przyszłym roku przetopic je na kolejne", jak to ktoś od nas powiedziął. Damy rade, pozdro dla całego SD i Judyty .

Offline

 

#6 2007-06-14 08:10:45

judi

Member

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 59
Punktów :   

Re: x(

Witam!!!!!!! wspominając ostatni występ bo turniejem tego nie można nazwać, powiem jedno to była prowokacja WCK a ja głupia jeszcze dałam sie nabrać ale to juz KONIEC!!!!!nie damy sie już w taki sposób traktować. Powiem szczerze najbardziej mi zal SHOW DANCE JUNIOR bo dzieciom ciężko jest zrozumieć takie sprawy ale nie zawiodłam sie na rodzicach widocznie potrafili wytłumaczyć  jak to jest w życiu, ale nie po to tu jestem i pisze, chce WAM podziękować nie za udany występ, nie za to ze nie wygraliśmy ale za to ze potrafiliście do końca sie dobrze bawić, kibicować a co najważniejsze ze nie tańczycie dla tych pucharów, medali i dyplomów tylko dla siebie  i własnej satysfakcji co jednocześnie idzie za tym ze Tańczycie dla mnie!!!!!!i za to jeszcze raz DZIĘKUJE!!!! ZAWSZE BĘDZIECIE DLA MNIE ZESPOŁEM KTÓRY WIE CZEGO CHCE I ZNA WARTOŚĆ MIŁOŚCI DO TAŃCA.

Offline

 

#7 2007-06-14 21:27:28

sanderaa

Member

Zarejestrowany: 2006-12-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: x(

to my dziękujemy za ciężką pracę i wysiłek jaki pani w nas wkłada..
aa reszta to już sama przyjemność..
Ja osobiście bardzo się cieszę,że poznałam woogóle takich ludzi jak Wy aa jeszcze im wszystkim pokażemy..:)Moim zdaniem przegięcie i Tyle..


I fakt tych małych żal. Szczerze to nawet mi jest troszkę żal,że to tak wszystko wyszło. No ale prawda jest taka,że pani ,,prowadzaca" nawet dokładnie nazw zespołu nie potrafiła wyczytać więc o czym tu rozmawiać. Ale ADT ( czytaj: Anwil Dens TaaJm)bardzo ładnie się zachowała. Brawo dla dziewczyn..

  Kocham Was..

dziękuję..

Ostatnio edytowany przez sanderaa (2007-06-14 21:41:15)


Bo TyLko DaNce Ma SeNs..

Offline

 

#8 2007-06-14 21:28:31

Martusia W.

New member

6044633
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: x(

Siemka! nie musze chyba komentowac turnieju w Lubrancu bo wszystko zostalo juz powiedziane:) ale powiem tylko jedno ze Sd nie podda sie i jeszcze pokaze na co nas stac!!! Damy rade Dziewczyny bo dokladnie jak to powiedziala Pani Judytka ze nie tanczymy dla zadnych pucharow ani nagrod tanczymy bo to kochamy i jestesmy jedna wielka rodzina:)!! a jesli chodzi o to to chcialam powiedziec ze nie porafie wyrazic tego co czuje od kad dostalam sie do grupy reprezentacyjnej przyjelyscie mnie bardzo cieplo i teraz juz nie wyobrazam sobie zycia bez was!!! Dziekuje rowniez Naszej kochanej pani trener ze dala mi szanse treningu w waszeja teraz juz naszej grupie ze docenila moje starania i moj taniec ktory pozostawia jeszcze wiele do zyczenia ale wierze ze przy ciezkim treningu i latach praktyki bede tanczyc coraz lepiej ... Jestem bardzo szczesliwa ze jestem z wami:* Kiedy jestem z wami zapominam o wszystkich problemach i wrzucam  na calkowity looz... A te nasze wypady do Italy i malibu poprostu nie do opisania Kocham was i jeszcze raz dziekuje ze daliscie mi szanse:*** ale sie rozpisalam hehehe ****** nie zwracajcie uwagi na bledy  bywa...

Ostatnio edytowany przez Martusia W. (2007-06-14 21:30:11)

Offline

 

#9 2007-06-14 21:31:35

solóweczka

Member

8793580
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 10

Re: x(

ale się Martusia rozpisałaś. x*


Bo taniec to całe moje życie...

Offline

 

#10 2007-06-14 21:32:23

sanderaa

Member

Zarejestrowany: 2006-12-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: x(

aa No i wydaje mi się,że mimo tych wszystkich spięć teraz będzie doobrze..
I dziękujemy za szansę zatańczenia woogóle na tym Turnieju. Jedyne co nam się udało to zaabawa w nim. No ale cóż.Wszyscy wiemy jak bylo.bO z wami nawet na stypie jest wesoło i wspaniale. a Martuś poprostu jesteś świetną dziewuuszką i Tyle..
aa Pozatym myy jesteśmy przyjazne..
  Koocham Was..!!


Bo TyLko DaNce Ma SeNs..

Offline

 

#11 2007-06-14 21:41:26

seba

Member

Zarejestrowany: 2006-12-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: x(

wzruszylem sie wypowiedzią JUDI... chlip chlip:D SHOW DANCE!! cheCk iT ouT xD bo My koChamy Tanczyyyc !! hehe i zwały na tyreningach:P pzdr xD <--DeSign FroM *SEBA*

Offline

 

#12 2007-06-16 10:13:03

Nati S

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: x(

ejj..
wzruszyłam się po przeczytaniu wypowiedzi Judyty ;p
to my dziekujemy, ze mimo wszystko pozwoliłas nam tam jechać i dobrze się bawić.
Rzeczywiście,szkoda tych najmłodszych, ale ważne ze także zrozumieli i tez sie nie przejmowali.Bawili sie tancem i to było supeR.
Kazdy z nas wie ze zasłuzylismy na wiecej. i SD i PD i wogole wszystkie grupy od Góreckich.
Nie tanczymy dla medali i pucharów,bo wiemy ze nie to jest najważniejsze.
Dla mnie przynajmniej,ale uważam ze i dla wszystkich tanczacych od nas , najważniejsze są UMIEJĘTNOŚCI i to co Judyta zdołała nam przekazać i robi to dalej ;]
dziekujemy ;*;*;*


~ .Nobody Cares If You Can't Dance Well.
Just Get Up And Dance.
Great Dancers Are Not Great Because Their Technique,
They Great Because Of Their Passion. ~

Offline

 
TaNieC JeSt nAjWzNiośLeJsZą, NaJbArdZieJ wZruSzaJąCą, NaJpięKniEjSzą zE wSzYstKiCh SzTuk, bO nIe jEsT tYLko pRoStą iNtErpReTaCją CzY wYoBrAżEnIeM żYciA; JEST SAMYM żYCIEM.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roomx.pun.pl www.privs-metin2.pun.pl www.xiaolinshowndown.pun.pl www.opalenicariders.pun.pl www.praetorians.pun.pl