Show Dance Włocławek

'Taniec jest częścią życia,której nikt nam nie odbierze...'

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Show Dance
  •  » co bedzie z naszymi sikorkami co sie dostały do cheerleaders???

#1 2007-06-16 19:26:57

judi

Member

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 59
Punktów :   

co bedzie z naszymi sikorkami co sie dostały do cheerleaders???

Natalia S Natalia N i Dalia K dostały sie narazie do składu rezerwowego cheerleaders co będzie jak sie dostaną do podstawowego?czy zostawią SD czy poradzą sobie z treningami ?nauką? i czasem?

Offline

 

#2 2007-06-16 22:48:34

sanderaa

Member

Zarejestrowany: 2006-12-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: co bedzie z naszymi sikorkami co sie dostały do cheerleaders???

Szczerze? Wierzę i mam nadzieję,że Tak. Życzę im z Całego serudszka żeby się dostały bo wiem,że to spełnienie ich marzeń,ale mam nadzieję,że zostaną z nami mimo wszystko i,że dadzą radę..Bo bez Nich SD nie będzie SD jak bez każdego innego jego członka.

   Kocham Waas BłysKotki..;*;*;*


Bo TyLko DaNce Ma SeNs..

Offline

 

#3 2007-06-16 23:38:18

dalusiaa

Member

3366821
Call me!
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 21
Punktów :   

Re: co bedzie z naszymi sikorkami co sie dostały do cheerleaders???

Ja chciałabym napisać że mimo wszystko z SD nigdy nie zrezygnuje chyba że bede już staruszką ADT too taki dodatek który może mi otworzyć wiele możliwość na poznanie ciekawych osob doświadczenie czegoś nowego i nauczenie sie czegoś od innych a poza tym to możliwość spełnienia marzeń, kibicowanie anwilowi po przez tańczenie jak i zadowalanie publiki coś wspaniałego .. ale to nigdy nie bedzie ważniejsze od was xD u was zaczynałam u was skończe ;] napewno postarałam bym sie zorganizować wszystko tak by nie musieć z niczego rezygnować !!! czaS ..  mamy go aż 24 godz na dzień wystarczy mi na pogodzenie was z nauką treningami i występami z ADT i innymii rzeczami np.imprezamiii hihi ;] nie no ale serio są ludzie których kochaM i których nie moge i nie mogła bym zostawić > bo to z wami przeżywa sie te naJgłupsze i Najwpsanialsze chwile I występ i II w kruszynie, I występ na ANWILU, I wystep w Multikinie xD ojj to była zwała nie nie niee wyobrażam sobie tego zostawić no bo kto by wam dokuczaŁ i sie Śmiał ze wszystkiego ? huhu ale sie rozpisalam noo ale tak wogole najpier sie trzeba dostac a poźniej planować ;p kocham wass x**BłysKotki

Offline

 

#4 2007-06-17 12:53:20

Nati S

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: co bedzie z naszymi sikorkami co sie dostały do cheerleaders???

Po przecytaniu wypowiedzi Dalusi ;* hehe
To samo chciałam napisać.
Gdybym dostała się do podstawowego składu ADT, napewno starałabym się pogodzić treningi SD ADT i naukę.Nie zrezygnowałabym z SD ponieważ za bardzo przywiązałam się do tej grupy osób.
Na początku napewno byłoby mi ciężko,ale trzeba sobie wypracować jakiś plan xD hehe
Nie,ale tak szczerze,jeszcze nic nie jest powiedziane,ze się dostaniemy,wieć poczekamy zobaczymy co się wydarzy i dopiero pózniej bd się martwić o resztę ;p
Buziaki ;*;*


~ .Nobody Cares If You Can't Dance Well.
Just Get Up And Dance.
Great Dancers Are Not Great Because Their Technique,
They Great Because Of Their Passion. ~

Offline

 

#5 2007-06-17 15:14:29

fafiik

Member

Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 47
Punktów :   

Re: co bedzie z naszymi sikorkami co sie dostały do cheerleaders???

ahh ja zycze naszym 'błyskotkom" co sie dostały do rezerwy aby jednak znalazły się w składzie podstawowym wiem że dadzą rade a to ich marzenie
3 mam kciuki za was mocnooo ;*

Offline

 

#6 2007-06-18 23:17:41

NatiN

New member

5682539
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: co bedzie z naszymi sikorkami co sie dostały do cheerleaders???

Jeśli dostane sie do podstawowego składu ADT, napewno trudno będzie pogodzić ze sobą wszytskie treningi i naukę... Ale postawiłam przed sobą takie wyzwanie... Taniec jeste częścią mojego życia i czymś, co kocham najbardziej, a co za tym idzie chce robić w tym kierunku, jak najwiecej. I myśle, że tańczenie na meczach wzbogaciłoby mnie o jakieś nowe doświadczenia, poznałabym coś nowego i mogłabym sie w tym sprawdzić, a to zawsze było i JEST moim MARZENIEM

"Przeszkody są po to, by je pokonywać, a marzenia-aby realizować!"

SD napewno nie zostawię, bo tworzą go ludzie których naprawde kocham i wiele zawdzięczam ) =* nawet, jeśli miałoby być trudno... To wiem, ze dałabym rade, bo robiłabym coś, co bardzo bym chciała... no wiecie o co chodzi

Pozdrawiam Judi i Błyskotki

Offline

 
  • Index
  •  » Show Dance
  •  » co bedzie z naszymi sikorkami co sie dostały do cheerleaders???
TaNieC JeSt nAjWzNiośLeJsZą, NaJbArdZieJ wZruSzaJąCą, NaJpięKniEjSzą zE wSzYstKiCh SzTuk, bO nIe jEsT tYLko pRoStą iNtErpReTaCją CzY wYoBrAżEnIeM żYciA; JEST SAMYM żYCIEM.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.privs-metin2.pun.pl www.eti-ukw.pun.pl www.praetorians.pun.pl www.roomx.pun.pl www.xiaolinshowndown.pun.pl