Show Dance Włocławek

'Taniec jest częścią życia,której nikt nam nie odbierze...'


#1 2007-06-19 22:19:38

judi

Member

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 59
Punktów :   

PODZIĘKOWANIE DLA PATI

chciałabym jako pierwsza złożyć podziękowanie dla Patrycji Syroki za ciężka prace i milo spędzone chwile z nami ze mną i tańcem dziękuje Ci ze potrafiłaś pokochać taniec tak jak ja i pozwoliłaś mi dać satysfakcje z tego ze to ja Cie ukierunkowałam na to co stało sie teraz Twoją pasja Rożne sytuacje zdarzają sie w życiu ale nie można sie poddawać należy walczyć i mam nadzieje ze TY będziesz na to gotowa nie raz przyjdzie chwila ze zatęsknisz za nami za SD ale pamiętaj ze jesteśmy dla Ciebie jak taka mała rodzinka wiec zawsze możesz do nas wrócić w nas znajdziesz oparcie i możesz zwracać sie do mnie z każdym problemem studenckiego życia bo ja już trochę wiem co to znaczy życzę Ci abyś dostała sie tam gdzie sobie to zaplanowałaś ale również chce tego abyś nie zaprzestała z tańcem będę cieszyła sie jeśli pewnego dnia zadzwonisz i powiesz ze tańczysz w innym zespole bo chce abyś to kontynuowała może czasem były momenty ze byłaś na mnie zła ze nie dałam Ci szansy sprobować czegoś innego ale pamiętaj każde z Was jest dla mnie ważne jesteście moim życiem a ja żyje dla was i dla tańca Trzymaj sie Pati i jeszcze raz DZIEKUJE

Offline

 

#2 2007-06-19 22:25:43

seba

Member

Zarejestrowany: 2006-12-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: PODZIĘKOWANIE DLA PATI

nooo Faaaficzeeek juz nie bedzie tancowaal z namii.. aalee my go kochaamyy juz na zaawszeee:* aaaaa jaka sliczna karteczka dostalaaa mmm cudoo:* SD <3

Offline

 

#3 2007-06-19 22:31:13

sanderaa

Member

Zarejestrowany: 2006-12-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: PODZIĘKOWANIE DLA PATI

aaJ. No więc CiICHo! Fafiik Nigdzie sobie nie idzie. Zawsze była i będzie z Nami i między nami. Takie są uroki życia. Ale ona jest dzielna i da radę. I będzie Dobra,i uda jej się zrealizować wszystkie cele i pragnienia bo jest silna.I nigdy nie zapomni,zupełnie jak My.Bo będziemy Cię kochać Całym Naszym SzooŁdeeNCowym SecduuSkiem które jest baardzo duże i zawsze będzie dla Ciebie tam specjalne miejsce.. Wiesz Faafie. Takie Vip-owiskie..;*
Dziękujemy za to,ze z nami byłaś.> i że mogłam poznać tak fantastyczną osobkę jak Ty. Buuziam;* I powodzenia.Kop na szczęscie..;*;*

      bO SD razem pozostanie.Na dobre i na złe.!;*


Bo TyLko DaNce Ma SeNs..

Offline

 

#4 2007-06-19 22:32:23

solóweczka

Member

8793580
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 10

Re: PODZIĘKOWANIE DLA PATI

no. Pati tańcz dalej. i wróć do ans. i nawet za 1000 lat SD będize trwało a ty będziesz jedną z nas. zawsze będziesz z nami nawet jako 80 letnia babcia.
dasz rade. i wrócisz do nas.
dziękuje. bo mimo tego że jest między anmi taka różnica wieku to ty nie zrobiłaś z tego problemu i nei raz mi pomagałaś.
Kocham CIĘ.


Bo taniec to całe moje życie...

Offline

 

#5 2007-06-20 13:08:43

Nati S

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: PODZIĘKOWANIE DLA PATI

Faficzku ;* Ty wiesz, ze jeżeli będziesz smutna,zła czy poprostu będziesz chciala pogadać, to zawsze mozesz sie do nas zwrócić.
Bo SD to jednaa wieeelka rodzina.Smutno nam ze odchodzisz od nas,ale mamy nadzieje ze dalej będziesz rozwijać swój taniec .I czasem wpadniesz do nas na trening jak bedziesz we Włocku.
Będziemy tesknić bardzo, alee życzymy ci szczęścia boo edukować sie trzeba.
Do kogo ja będe na góre chodzić,jak mi się bd nudziło.. A kto mi bedzie prostownicy pozyczal jak moja sie zepsuje...
ehhh ;*
KKochaMy Cię juz zawsze ;*
I zawsze bedziesz częścia Show Dance'u
BuZiAki ;*;*


~ .Nobody Cares If You Can't Dance Well.
Just Get Up And Dance.
Great Dancers Are Not Great Because Their Technique,
They Great Because Of Their Passion. ~

Offline

 

#6 2007-06-20 14:26:37

fafiik

Member

Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 47
Punktów :   

Re: PODZIĘKOWANIE DLA PATI

ojjj kocham was wszystkich, i panią trener Judytke też
szkoda mi odchodzic od was, ale siła wyższa niestety;/ trzeba SIE dalej uczyć
moze znajde w Poznaniu jakąś inną grupętaneczn a, ale wy zawsze bedziecie na pierwszym miejscu u moim serduszku!!! zawsze, i wszędzie =*
napewno bede wpadać na treningi, i na Turniej przyjade bankowo, nie przepuszcze zobaczenia was w akcji
jesteście częścią mnie, i zawsze tak juz będzie.



taniec stał się moją prawdziwą pasją, i zawsze juz tak bedzie, bo bez tańca jestem  jak bez wody lub powietrza x]

napewno bede chciała to kontynuować =)
dziękuje za śliczna karteczke,oprawie ja w rameczke śliczną
a  jak wyjade wzme ja ze sobą   




dziękuje calem ShoW DancE i Judycie


to była przyjemność z wami tańczyć


kochaM waS =*

Offline

 

#7 2007-06-20 15:54:05

edziabobek

Member

6047664
Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 35
Punktów :   

Re: PODZIĘKOWANIE DLA PATI

Ojjj Faficzkuu doskonale Cię rozumiem jak sie teraz czujeesz bo mnie też to czeka Jeszcze troche pociągnę, ile się da i też niestety odchodze
No cóż, kochana co ja ci bede pisać, studentkoo ty moja ;*
Damy rade
Moze nawet sie stykniemy razem w Poznaniu
Cieszę się tylko, że mogłam poznać tak wspaniałą osobkę jaką ty bez wątpienia jesteś ;* Obóz, turnieje, występy, nasze wspólne wypady itp.. Tyleee tego było ;*
Kochaam cię
i trzymaaj się choć mam nadzieje że jeszcze nie raz sie zobaczymy
buźkaaa:*


"Dance Is The Hidden Language Of The Soul, Of The Body"

Offline

 

#8 2007-06-20 18:28:59

dalusiaa

Member

3366821
Call me!
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 21
Punktów :   

Re: PODZIĘKOWANIE DLA PATI

ojaaa FaFiii =(=* too już KonieC ..poprostuu odeszłaś strasznie smutno mi z tego powodu ale mam nadzieje że ci sie ułoży w życiu i że wrócisz do Nas =*=* Fajnie było sie z tobą powygłupiać i wogólee bede tesknić zaa Tym a pamiętasz STÓJ nie MOŻESZ tam WEJŚĆ hehe to była akcja bedzie mi tego brakować ale w serduszkuu zawsze bedziesz:* kocham cieee

Offline

 
TaNieC JeSt nAjWzNiośLeJsZą, NaJbArdZieJ wZruSzaJąCą, NaJpięKniEjSzą zE wSzYstKiCh SzTuk, bO nIe jEsT tYLko pRoStą iNtErpReTaCją CzY wYoBrAżEnIeM żYciA; JEST SAMYM żYCIEM.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opalenicariders.pun.pl www.privs-metin2.pun.pl www.eti-ukw.pun.pl www.xiaolinshowndown.pun.pl www.praetorians.pun.pl