Show Dance Włocławek

'Taniec jest częścią życia,której nikt nam nie odbierze...'


#1 2007-05-23 10:40:57

judi

Member

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 59
Punktów :   

Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

nie rozumiecie i nie zrozumiecie nigdy ja ja sie teraz czuje tyle razy powtarzałam nie dajcie sie prowokować jesteście zespołami z dwóch rożnych światów tanecznych dwóch różnych form a jednak robicie z siebie gwiazdy i SD i ADT żaden zespół nie tańczy rewelacyjnie i nie oceniajcie sie nawzajem bo nie macie do tego prawa ocenić was mogę ja i nie życzę sobie komentarzy odnośnie okładów od dziś sami je będziecie tworzyć jest mi strasznie przykro nawet chyba nie zdajecie sobie sprawy ja to na mnie wpłynęło i jakie będą tego konsekwencje. Była radość z udanego występu ale powiedziałam nie róbcie z siebie gwiazd a jednak jest inaczej teraz jest smutek, zal, nienawiść, zawód, nie potrafię opisać tego co teraz czuje zhańbiły mnie dwa zespoły w które wierzyłam widocznie albo ja złe wykonywałam swoje obowiązki albo wy daliście dupy... być może spełnią sie kiedyś moje marzenia i stworze we włocławku taka grupę taneczna która będzie taka grupa o jakiej marze bo w tej chwili moje marzenia odnośnie tańca sie wygasły być może będzie przyszłość w młodszym pokoleniu przykro jest mi o tym pisać ale takie mi sie wnioski nasuwają czuje sie okropnie nie życzę wam abyscie tak sie kiedyś poczuli bo to naprawdę boli nie fizycznie lecz psychicznie kończę ten wywód bo i tak on nie przyniesie żadnego pozytywnego skutku jedyne co mogę przyznać to racje Monice Agackiej pomimo ze jest młoda potrafiła zrozumieć co z tego może wyniknąc




Judyta Witkowska

Offline

 

#2 2007-05-23 16:30:15

sanderaa

Member

Zarejestrowany: 2006-12-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

Przepraszam?? nO to jednak stanowczo za MAŁO..
zawiodłam..Wiem.. wcale nie czuję się jak gwiazda i nigdy tak się zapewne Nie poczuję..
tak wiem,miałyśmy niedać się sprowokować..Ale to naprawdę nie było miłe kiedy na Hali WSZYSCY: począwszy na sprzątaczkach,poprzez Cheer,skończywszy na ochraniarzy traktowali nas gożej niż jaakieś nawet niewiem co.
Mój photoblog. Próbowałam zakończyć tę bezsensowną debatę no ale niestety..Nawet niewiem oco tak naprawdę chodziło.Komentarze na temat układów woogóle niewiem co tam robiły.. Nie były one od Nas..Bo wydaje mi się,ze wie pani, że te układy naszym zdaniem są poprostu świetne. Jest dla nas pani naprawdę cenna. A dla mnie poprosstu wzorcem. I nie piszę Tu tego po to,żeby się pani podlizać lub coś w tym stylu.Poprostu piszę jak jest. zawiodłyśmy panią..

Przepraszam.. To napewno zbyt mało.


Nikt naprawdę niechciał pani ,,Hańbić" Mało tego chciałyśmy,żeby Pani mogła być z nas dumna. CIężko pracowałyśmy. I mimo tego,że cheer nawet nie wiedziały o nas zbyt wiele potrafiły nas skreślić już na starcie.

No i to my dałyśmy dupy..


Bo TyLko DaNce Ma SeNs..

Offline

 

#3 2007-05-23 17:50:04

Nati S

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

Dałyśmy dupy.
I dałyśmy sie sprowokować.
Wiemy ze konsekwencje tego beda powazne.ale nie poczułysmy sie gwiazdami.
Bo jeden wiekszy występ nie czyni nikogo 'gwiazda'.Ja tak uwazam.
I jest nam, a przynajmniej mi przykro, ze do takiego czegos doszlo,ale nie było fajnie czytać o tym, ze wygladalismy jak oszolomy czy cos innego.
Co do układów,to nikt nie miał na myśli tego ze są takie czy takie, chodzilo o to jak sa wykonywane przez dziewczyny tanczace na meczach.My tez nie wykonujemy ich perfekcyjnie,bo nikt nie jest idealny.Ale jak idzie na mecz sobie osoba która nie zna się na tancu, to zauwaza co robi się zle.
Zreszta, nie bede się tu rozpisywać, bo zapewne jutro bedziemy to wyjasniać.
Nam tez jest przykro.PrzePraszamY ;*


~ .Nobody Cares If You Can't Dance Well.
Just Get Up And Dance.
Great Dancers Are Not Great Because Their Technique,
They Great Because Of Their Passion. ~

Offline

 

#4 2007-05-23 21:32:58

solóweczka

Member

8793580
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 10

Re: Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

zrobiłyśmy źle...
nasza wina...
Judyta nie umiem sobie wyobrazić tego co czujesz...
nie przepraszamy nie am sensu... samo przepraszam to stanowczo za mało.. chociaż przepraszamy bo możemy zrobić coś innego..
tańcząc na anwilu spełniłyśmy marzenia...
boje sie jutra. treningu. boje sie najgorszego.
taniec jest anjważniejszy w moim życuiu. i wraz z tańcem najważniejsze jest SD.  nei chec ich stracić. ryczałabym przez cały czas nawet sobei tego neiw yobrażam..
Judyta błagam daj nam jeszcze jedną szanse... napraqde SD jest anjważniejsze dla ans wszystkich... x(((
przepraszam...


Bo taniec to całe moje życie...

Offline

 

#5 2007-05-23 22:11:38

NatiN

New member

5682539
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

SD... Jeste�cie dla mnie WSZYSTKIM!
I zrobie wszytsko, �eby ta ca�a durna sytuacja si� jako� wyja�ni�a...
Judyta...
Da�y�my si� sprowokowa�, mimo �e nas ostrzega�a�.. ale �adna z nas gwiazdy z siebie nie zrobi�a.. wiemy, jak wiele musimy si� jeszcze nauczy�.. To Ty jeste� dla nas wzorcem do na�ladowania... i wszytsko, co potrafi�-zawdzi�czam Tobie.
Nie chcemy, �eby by�o Ci przykro przez nas... PRZEPRASZAMY.

Offline

 

#6 2007-05-23 22:13:14

dalusiaa

Member

3366821
Call me!
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 21
Punktów :   

Re: Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

hm nawet nie wiem co napisać
strasznie głupio wyszło nie powinnysmy sie klocic ale kiedy czytam jak ktoras z nich pisze ze nie dosc ze wystepujemy raz na jakis czas to dajemy ciala ze co my mozemy wiedziec o tańcu że one sa lepsze bo one tancza po 7lat ze wck jest od nas 100razy lepszy  ze nie potrafimy tańczyć ze mamy zaciesz bo raz na anwilu tańczyłysmy albo ze jestesmy puste że zazdrościmy im tego że są takie piekne i wogole.. itepe .. =( to az mnie ściska ...one wiedza dobrze ze jestesmy młodszee mogły nas nie prowokowac a teraz w dodatku jest na nas że to my zaczelyśmy =/ po co wogole wchodziły na tego PB .. haLoooo ale my tez mamy uczucia i nie pozostajemy dłużne. Judyta nie mam pojecia jak możesz sie czuć napewno paskudnie bo to twoje dwa zespoły i aż wstyd że sie tak kłocimy i nienawidzimy;o to tylko i wyłącnize wina cheer i nasza x( przepraszamy<chociaż i tak nam nie wybaczysz ale plzzz nie skreślaj nas i nie mow że sie gwiazdy z nas zrobiliły bo to naprawde nie prawda poprostu sie broniłysmy jesli mozna to tak nazwać x(
buziaKi dla wszystkich

Offline

 

#7 2007-05-23 22:17:54

NatiN

New member

5682539
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

Sorry za te chinskie znaczki, nie wiem jak to sie stalo

Offline

 

#8 2007-05-23 22:23:30

dalusiaa

Member

3366821
Call me!
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 21
Punktów :   

Re: Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

natii rozluźniłas napiecie tymi chińskimi znaczkami ;p hehe xD

Offline

 

#9 2007-05-23 22:39:45

judi

Member

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 59
Punktów :   

Re: Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

ADT i SD  nadal nie rozumiecie

Offline

 

#10 2007-05-23 22:43:21

dalusiaa

Member

3366821
Call me!
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 21
Punktów :   

Re: Dziekuje wam moje kochane zespoły!!!!

no to ja juz nie wiem oCb x| ?

Offline

 
TaNieC JeSt nAjWzNiośLeJsZą, NaJbArdZieJ wZruSzaJąCą, NaJpięKniEjSzą zE wSzYstKiCh SzTuk, bO nIe jEsT tYLko pRoStą iNtErpReTaCją CzY wYoBrAżEnIeM żYciA; JEST SAMYM żYCIEM.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opalenicariders.pun.pl www.privs-metin2.pun.pl www.eti-ukw.pun.pl www.xiaolinshowndown.pun.pl www.praetorians.pun.pl